jkh
08 مرداد 1401 - 09:56

مدیران دولت در میدان سیل/ بازدیدهای استاندار سمنان از مناطق سیل‌زده ادامه دارد+ عکس

مدیران دولت در استان سمنان از دقایق ابتدایی وقوع سیلاب در مناطق مختلف، در میدان حضور داشته‌ و روند خدمات‌رسانی به مردم را بررسی کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، بارندگی‌های شدید در روزهای اخیر در برخی روستاها و شهرهای استان سمنان و نیز محورهای مواصلاتی، سبب انسداد شماری از راه‌های ارتباطی، سیل‌گرفتگی و ایجاد مشکلاتی برای مردم شد.

مدیران دولت در استان سمنان از دقایق ابتدایی وقوع سیلاب در مناطق مختلف در میدان حضور داشته‌ و روند خدمات‌رسانی به مردم را بررسی کرده‌اند.

بازدیدهای سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان از مناطق سیل‌زده نیز از دقایق ابتدایی وقوع سیلاب تاکنون همچنان ادامه دارد.

براثر بارش‌های شدید ٢٤ ساعت گذشته در برخی مناطق استان سمنان، روستاهای ایج، امامزاده عبدالله (ع)، امامزاده شاه محمد زید و جوین در شهرستان سرخه در معرض سیلاب و انسداد محورهای مواصلاتی قرار گرفت.

با تلاش نیروهای امدادی و خدمات‌رسان، بسیاری از محورهای یادشده بازگشایی شده است و عملیات خدمات رسانی همچنان ادامه دارد.

بازدید سرزده و میدانی هاشمی، استاندار سمنان از روند بازگشایی مسیر امامزاده شاه محمد زید تا جوین در شهرستان سرخه را در تصاویر زیر می‌بینید:

همچنین حمیدی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان به‌منظور بررسی میدانی میزان آمادگی پایگاه آتش‌نشانی شهر درجزین و بازدید از مسیر رودخانه و چگونگی کنترل سیلاب‌های فصلی در مهدی‌شهر در شمال استان سمنان، از این مناطق بازدید کرد.

تصاویری از این حضور را می‌بینید:

تصاویری از این حضور را می‌بینید:تصاویری از این حضور را می‌بینید:انتهای پیام/74001/م/

منبع: فارس
شناسه خبر: 496154